تبلیغات
آموزش مبانی کامپیوتر - مقاله ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی

    
    موضوع  :

    مقاله ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی

    فرمت فایل: WORD (قابل ویرایش)

    مقدمه

    در جهان امروز با توجه به سرعت و حجم اطلاعات و چالش‌های پیش روی سازمانها، ضرورت داشتن معیارهایی برای تعیین موقعیت و برنامه‌ریزی بر اساس نقاط ضعف و قوت بیش از پیش ضروری به نظر می‌رسد.

    دستگاههای اجرایی اعم از وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها،‌ موسسات و شرکتهای دولتی به عنوان واحدهای صف و ستاد از طرف قانون‌گذار برای انجام وظایف دولت ایجاد گردیده است و با توجه به وظایف ، مسئولیت‌ها و منابع در اختیار هر یک از واحدهای مذکور ملزم به پاسخگویی می‌باشند. ارزیابی عملکرد یکی از مهمترین فرآیندهای راهبردی است که ضمن ارتفاء پاسخگویی میزان تحقق اهداف و برنامه‌های هر سازمان را مشخص می‌کند ارزیابی به عنوان یکی از فعالیتهای کلیدی و از عناصر اصلی مدیریت به شمار می‌رود و ابزاری است کارآمد که مدیر و کارکنان از طریق آن به نقاط قوت و ضعف سازمان پی برده و با ریشه‌یابی آنها اقدامات اصلاحی جهت بهبود عملکرد را انجام می‌دهد.
    
    

    

جهت دانلود محصول اینجا کلیک نماییدبرچسب ها: مقاله ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی، ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی، عملکرد دستگاه‌های اجرایی، دستگاه‌های اجرایی، دستگاههای اجرایی اعم از وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، ‌ موسسات،

تاریخ : چهارشنبه 20 اسفند 1393 | 03:33 ق.ظ | نویسنده : تیما تی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.