تبلیغات
آموزش مبانی کامپیوتر - مقاله كاداستر

مقاله كاداسترقیمت:30000ریال

    
    موضوع  :

    مقاله كاداستر

    فرمت فایل: WORD (قابل ویرایش)

    مقدمه :

    كاداستر را می توان مجموعه اطلاعات هندسی ، حقوق ، مالكیتی املاك – مستلغلات و مستحدثات و قطعات ملكی در محدوده چغرافیایی به صورت نظام به هم پیوسته كه پاسخگوی    (  چه كسی ، كجا، چگونه ، چقدر مالك است .) باشد تعریف نمود.

    هدف كاداستر ایجاد نظامی دقیق ، ساده و روان و مطمئن و قابل تغییر با زام حاكمبر امور املاك و مستحدثات كشور می شباشد . كاداستر از ضروریات توسعه اقتصادی – اجتماعی – فرهنگی و نیز ابزار فنی حقوقی اطلاعاتی زیر بنایی هر كشور است .

    این تحقیق در ارتباط با ارزیاتی اقتصادی طرح كاداستر ( نقشه برداری ملكی و ممیزی املاك ) كشور می باشد . ارگانها ، نهادها، سازمانهای مختلفی میتوانند از مزایای این طرح بهره مند گردند.

    هدف اصلی این تحقیق محاسبه و برآورد منافع و هزینه های مربوط به اجرای این طرح می باشد. در اینجا برآورد میزان هزینه ها برای نبیست سال مدت اجرای طرح انجام گرفته است و تنها درآمد حاصل از یكی از انواع منافع این طرح كه كمك به وصول مالیات است مورد ارزیابی قرار گرفته است و این ارزیابی از طریف تكنیك فایده به هزینه صورت پذیرفته است . نتیجه به دست آمده این است كه این طرح از لحاظ اقتصادی قابل توجیه است .

    یكی از اثرات این طرح شناسایی املاك و مستغلات و جلوگیری از فرارهای مالیاتی آنها است

    


جهت دانلود محصول اینجا کلیک نماییدبرچسب ها: مقاله كاداستر، كاداستر، مجموعه اطلاعات هندسی، حقوق، مالكیتی املاك – مستلغلات و مستحدثات، ایجاد نظامی دقیق، ضروریات توسعه اقتصادی – اجتماعی – فرهنگی،

تاریخ : سه شنبه 19 اسفند 1393 | 12:20 ب.ظ | نویسنده : تیما تی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.